پروگرام ریموت مزدا ۳ نیو – ریموت یدک مزدا ۳

//پروگرام ریموت مزدا ۳ نیو – ریموت یدک مزدا ۳

پروگرام ریموت مزدا ۳ نیو – ریموت یدک مزدا ۳

خدمات Keyemdad برای مزدا ۲ – مزدا ۳ – مزدا ۳ نیو: پروگرام ریموت مزدا – ریموت یدک مزدا ۳ – باز کردن در مزدا – ریموت یدک اورجینال مزدا – ریموت یدک کیلس گو مزدا ۳ – ریموت کیلس گو مزدا ۳ – ریموت کیلس مزدا ۳ – تعویض قاب ریموت مزدا 

پروگرام ریموت مزدا۲ 

پروگرام ریموت مزدا۲:ریموت مزدا۲ از تراشه خاص ای برای کدگیری بهره میبرد که به همین دلیل از سری ریموت های قیمت بالا میباشد.از نظر امنیتی مزدا۲ در سطح بالایی قرار دارد،اگر ریموت یدک خودرو مفقود شده و فقط یک ریموت موجود است به ساخت ریموت یدک افدام نماید،چون در مراحل کددهی پروگرام ریموت مفقود شده از حافظه کامپیوتر ایموبلایزر پاک میشود و قادر به روشن کردن خودرو نیست. مزدا۲ دو مدل ریموت برای روشن شدن دارد، که عبارت است از ریموت کلیدی یا تاشو که با ریموت استارت زده میشه و ریموت کیلس که با دکمه استارت استوپ خودرو روشن میشود.با مراجعه به Keyemdad در کم ترین زمان برای خودرو شما ریموت پروگرام میشود،چه برای ریموت یدک چه در صورت ناموجود بودن ریموت برای روشن کردن خودرو میتوانید به ما مراجعه کنید.

 پروگرام ریموت مزدا۳

پروگرام ریموت مزدا۳: مزدا۳ یک مدل ریموت برای روشن شدن دارد، که به آن ریموت کلیدی یا تاشو که با ریموت استارت زده میشه گفنه میشود.با مراجعه به Keyemdad در کم ترین زمان برای خودرو شما ریموت پروگرام میشود،چه در صورت ریموت یدک چه در صورت ناموجود بودن ریموت برای روشن کردن خودرو میتوانید به ما مراجعه کنید. اگر ریموت یدک خودرو مفقود شده و فقط یک ریموت موجود است به ساخت ریموت یدک افدام نماید،چون در مراحل کددهی پروگرام ریموت مفقود شده از حافظه کامپیوتر ایموبلایزر پاک میشود و قادر به روشن کردن خودرو نیست.مراحل پروگرام ریموت مزدا۳ به صورت دستی با منوال بوده و می توانید در قسمت نمونه کار ها مشاهده کنید،یا اینجا کلیک کنید.

پروگرام ریموت مزدا ۳ نیو

پروگرام ریموت مزدا۳نیو:مزدا۳نیو برای روشن شدن از ریموت کیلس استارت بهره میبرد که داری ۳دکمه میباشد.ریموت چینی مزدا ۳ نیو موجود میباشد و از نظر قیمت هم میتوان گفت به صرفه است،ولی از نظر ضاهر شباهتی به ریموت فابریک ندارد.در مجموعه Keyemdad هر دو مدل ریموت موجود بوده و میتوانید استعلام قیمت از ما بگیرید و ریموت با کم ترین هزینه بازار برای شما پروگرام میشود.

قاب ریموت مزدا و باتری

قاب ریموت مزدا:در مجموغه Keyemdad برای تمامی مدل های مزدا قاب موجود است،قاب ریموت تاشو و قاب ریموت کیلس استارت برای مزدا۲،مزدا۳ و مزدا۳نیو در بالاترین کیفیت عرضه میگردد.

باتری ریموت:باتری ریموت تاشو مزدا۲ سکه ای بوده و شماره آن۱۶۲۰است،باتری مزدا۲ ریموت کیلس شماره۲۰۲۳است و ریموت مزدا۳نیو هم از همین شماره برخوردا است.

 

 

.

 

 

 

 

توسط |۱۳۹۹-۹-۶ ۱۱:۱۸:۲۴ +۰۳:۳۰آبان ۶ام, ۱۳۹۹|دسته بندی: مقالات|دیدگاه‌ها برای پروگرام ریموت مزدا ۳ نیو – ریموت یدک مزدا ۳ بسته هستند

درباره نویسنده:

خدمات سوئیچ خودرو با KeyEmdad

نگران گم شدن سوئیچ تان نباشید! ما توسط جدیدترین تجهیزات روز دنیا انواع کلید کددار و سوییچ و ریموت را می سازیم. ساخت سوئیچ ، چه سوئیچ اصلی موجود باشد و چه آن را گم کرده باشید

کارهای اخیر

اطلاعات تماس

تهران ، ميدان تجريش ، خيابان مقصود بيك (شهيددربندي) ، شماره 126

Phone: 021-22725897

Mobile: 09123053765

تماس بگیرید
آدرس روی نقشه