ریموت لکسوس NX – ریموت لکسوس RX350

//ریموت لکسوس NX – ریموت لکسوس RX350

ریموت لکسوس NX – ریموت لکسوس RX350

خدمات KEYEMDAD برای لکسوس: ریموت لکسوسNX – سوئیچ لکسوس – ریموت یدک لکسوس – ریموت لکسوس RX350 – ریموت NX300 – ریموت ان ایکس – سوئیچ RX350 – سوئیچ ارایکس – ریموت لکسوسLX570 – ریموت لکسوس ES350 – ریموت لکسوس IS250

شرح خدمات سوئیچ ریموت لکسوس

ریموت و سوئیچ لکسوس:برای سفارش سوئیچ و ریموت لکسوس در تمامی مدل های این برند شما هم میتوانید ریموت اورجینال(اصلی) یا ریموت چینی برای خودرو ی خود سفارش دهید.

برای مشاهد نمونه کارهای ما اینجا کلیک کنید.

ساخت ریموت لکسوس NX300:برای خودروی لکسوسNX درمجموعه ما ریموت اصلی و چینی در بالاترین کیفت موجود است برای تمامی اتاق های NX.

ساخت ریموت لکسوس RX350:ریموت برای خودروی لکسوس RX350 از سال ۲۰۰۶ که وارد ایران شده و تا ۲۰۱۳ در مجموعه KEYEMDAD موجود است.

ساخت ریموت لکسوس LX570:در مجموعه ما برای لکسوس LX570 در تمامی مدل ها کیلس گو ریموت به صورت اصلی و چینی موجود است.

برای تمامی مدل ها برند لکسوس در مجموعه سوئیچ و ریموت موجود است.

ریموت لکسوس NX200 – سوئیچ ریموت RX350 – ریموت لکسوس ES350 – ریموت لکسوس ES250 – ریموت لکسوس GS430

خدمات جانبی لکسوس 

پاک کردن ریموت:یکی از موردهای مهم خدمات ما پاک کردن ریموت های مفقود شده خودرو است،دستگاه های مجموعه KEYEMDAD قادر به انجام این عملیات هستند و این کار ضمانت شده و تمام مراحل به شما نشان داده میشود.

قاب ریموت و تیفه:در گذشت زمان قاب ریموت صدمه دیده و باعث بد عمل کردن ریموت میشود،شما با مراجعه به KEYEMDAD میتوانید اقدام به تعویض آن کنید.تیفه ریموت هم موضوع مهمی در خودرو است و اگر ریموت شما تیغه ای برای باز کردن در ندارد میتوانید با مراجعه به KEYEMDAD اقدام به ساخت تیفه کنید.

باتری ریموت:باتری ریموت های تویوتا سکه ای بوده و شماره آن ۱۶۳۲ – ۲۰۱۶ است.

پروگرام برای خودروی فاقد ریموت

پروگرام ریموت در محل:در زمان کم تر از یک ساعت بعد از تماس شما پروگرام ریموت برای خودرو انجام میشود،از باز کردن در خودرو تا پروگرام ریموت بدون صدمه به خودرو و به طور تخصوصی برای شما انجام میگیرد.برای پروگرام ریموت نیاز به باز شدن قطعه ای از خودرو نیست و تمام مراحل به صورت OBD انجام میشود.

ریموت لکسوس NX200

توسط |۱۴۰۳-۳-۶ ۰۷:۲۱:۲۰ +۰۳:۳۰خرداد ۱ام, ۱۴۰۳|دسته بندی: مقالات|دیدگاه‌ها برای ریموت لکسوس NX – ریموت لکسوس RX350 بسته هستند

درباره نویسنده:

خدمات سوئیچ خودرو با KeyEmdad

نگران گم شدن سوئیچ تان نباشید! ما توسط جدیدترین تجهیزات روز دنیا انواع کلید کددار و سوییچ و ریموت را می سازیم. ساخت سوئیچ ، چه سوئیچ اصلی موجود باشد و چه آن را گم کرده باشید

کارهای اخیر

اطلاعات تماس

تهران ، ميدان تجريش ، خيابان مقصود بيك (شهيددربندي) ، شماره 126

Phone: 021-22725897

Mobile: 09123053765

تماس بگیرید
آدرس روی نقشه