پروگرام ریموت بنز cls – ریموت یدک بنز cls

//پروگرام ریموت بنز cls – ریموت یدک بنز cls

پروگرام ریموت بنز cls – ریموت یدک بنز cls

خدمات Keyemdad برای بنز CLS: پروگرام ریموت بنز cls – ریموت یدک بنز cls – باز کردن در cls – ریموت یدک اورجینال cls – ریموت یدک کیلس گو cls – ریموت کیلس گو cls – ریموت کیلس بنز – تعویض قاب ریموت بنز – تعویض قاب cls

شرح خدمات CLS

پروگرام ریموت CLS:برای سفارش ریموت cls در مرکز Keyemdad شما هم میتوانید ریموت اورجینال[اصل آلمان} یا ریموت چینی که کاملا مشابه اصلی آن است رو داشته باشید.

پاک کردن ریموت:شما حتی می توانید برای پاک کردن ریموت هم به ما مراجعه کنید،و این کار با دستگاه زبان اصلی تخصوصی مرسدس بنز انجام میشود.

درخصوص باز کردن در خودرو هم میتوانید به Keyemdad مراجعه کرده و در کم ترین زمان ممکن و بدون آسیب اقدام به باز کردن در خودروتون میکنیم.

تعویض قاب ریموت و تراش تیغه  هم در مرکز Keyemdad انجام میگیرد،قاب با بالاترین کیفیت بازار و تراش تیغه با دستگاه cnc از جمله خدمات مرکز ما میباشد.

پروگرام ریموت CLS

خدمات کددهی ریموت در صورت درخواست مشتری در محل هم انجام میگیرد که خودرو به دلیل نداشتن ریموت قادر به حرکت نیست.

پروگرام ریموت cls برای خودروای که ریموتی برای روشن شدن و باز کردن درها هم ندارد از جمله تخصوص ماست که از باز کردن در بدون آسیب تا پروگرام ریموت معمولی یا کیلس توسط نیروهای Keyemdad انجام میگیرد.

ریموت کیلس CLS:مرسدس بنز csl دو مدل حالت روشن شدن دارد،که یه مدل حالت معمولی است که ریموت را اصطلاحا داخل استارت کرده و با چرخوندن ریموت خودرو روشن میشود.حالت دوم روشن شدن مدل کیلس گو هست که بافشار دادن دکمه استارت خودرو روشن میشود،هر دو مدل ریموت در مرکز Keyemdad موجود است،و میتوانید هر مدل ریموت رو نسبت به خودرو و هزینه ای که میخواین انجام دهید سفارش دهید.و همچون میتوانید برای خودرو کیلس ریموت معمولی سفارش دهید.

برای پروگرام ریموت یدک cls نیاز به باز شدن قطغه ای از خودرو نیست و کددهی ریموت در زمان حداکثر۲۰دقیقه انجام میگیرد و ریموت پروگرام شده مشابه ریموت قبلی خودرو کار میکند.

لوازم جانبی ریموت

باتری ریموت cls سکه ای بوده و شماره آن ۲۰۲۵ است و برای تعویض آن ایجا کلیک کنید.

در کل ریموت های مرسدس بنز از شماره ۲۰۲۵ استفاده میکنند و باید باتری مارک معتبر استفاده شود.

ریموت بنز هم مثل سایر برندهای دیگه از یه تیغه آهنی که در انتهای ریموت قرار داده شده بهره میبرد که در صورت خالی شدن باتری خودرو یا باتری ریموت میتوانید در خودرو رو با استفاده از تیغه باز کنید.

برای تعویض قاب ریموت بنز شما می بایست اول عکس ریموت موجود رو برای ما ارسال کنید و ما به شما اعلام میکنیم که چه مدل قابی قابل تعویض برای ریموت شما است.

توسط |۱۳۹۹-۷-۲۹ ۰۹:۴۵:۳۱ +۰۳:۳۰شهریور ۲۴ام, ۱۳۹۹|دسته بندی: مقالات|دیدگاه‌ها برای پروگرام ریموت بنز cls – ریموت یدک بنز cls بسته هستند

درباره نویسنده:

خدمات سوئیچ خودرو با KeyEmdad

نگران گم شدن سوئیچ تان نباشید! ما توسط جدیدترین تجهیزات روز دنیا انواع کلید کددار و سوییچ و ریموت را می سازیم. ساخت سوئیچ ، چه سوئیچ اصلی موجود باشد و چه آن را گم کرده باشید

کارهای اخیر

اطلاعات تماس

تهران ، ميدان تجريش ، خيابان مقصود بيك (شهيددربندي) ، شماره 126

Phone: 021-22725897

Mobile: 09123053765

تماس بگیرید
آدرس روی نقشه