ریموت اورجینال {سریf} – ریموت فیک {سریf}

//ریموت اورجینال {سریf} – ریموت فیک {سریf}

ریموت اورجینال {سریf} – ریموت فیک {سریf}

ریموت اورجینال ریموت فیک

این مقاله برای این مدل های بی ام و که از این شکل ریموت برخوردارند شامل میشود:۵۲۸،۵۲۰،۴۲۸،۴۲۰،۳۲۸،۳۲۰،x1،x3،x4

در این مقاله دانشمان را درباری موضوع تفاوت ریموت اوررجینال و چینی برای شما به اشتراک میگذاریم.

برند تولید کننده ی ریموت

در تصویر مقابل ریموت اورجینال رو داریم.

ریموت اورجینال با مارک برند Huf که روی ریموت حک شده است وارد بازار میشود ، حتی ریموت های کمپانی هم تولید شده توسط این برند میباشد.

یکی از راه های بسار ساده برای تشخیص ریموت اورجینال از فیک باز کردن در قاب ریموت بوده ، ریموت فیک مارک مشخصی ندارد و اگر ریموت مورد نظرتون داری مارک برند Huf است اطمینان خاطر داشته باشید از اورجینال بودن ریموت.

 

 

 

 

 

تفاوت در قاب ها

 

یکی دیگر از فاکتور های تشخیص ریموت اورجینال از فیک قاب ریموت است.

در دو تصویر مقابل قاب ریموت سمت راست اورجینال است و سمت چپی فیک آن ، همان طور که مشخص است در قسمت پایین ریموت عدد ۸۶۸ حک شده که فرکانس ریموت رو نشون میدهد.

بر روی قاب های اورجینال عدد فرکانس آن ریموت ثبت شده است و شما با توجه به این قسمت میتوانید از اورجینال بودن قاب ریموت اطمینان حاصل کنید.

نکته ای که باید به آن اشاره بشه اینه که در بازار جدیدن قاب ها ای که داری مغادیر فرکانس هستند موجود شده که روی آن ها فرکانس هک شده

ولی با دو فاکتور که شامل برند ریموت {Huf} و فرکانس حک شده روی قاب میتوانید مطمئن شوید که ریموت اورجینال است.

 

 

 

 

پیشنهاد keyemdad

ریموت خودرو یک بورد الکتریکی است که بسیار صدمه پذیر بوده ، مخصوصا ریموت خودروهای که به دلیل آپشن کیلس بسیار حساسند و باید از برخورد ریموت با زمین و اجسام دیگر جلوگیری شود ، چه ریموت فابریک کمپانی چه ریموت ای که شما جداگانه برای خودرو از مرکز ما سفارش دادین.

در مورد ریموت بی ام و در تمامی مدل و سری های آن ریموت چینی بسیار خوب عمل کرده و پیشنهاد میشه.

به دلیل گرون بودن ریموت اورجینال {اصلی} از نظر کار کردن و اقتصادی ریموت چینی به صرفه تر است و مجموعه keyemdad آن را ضمانت میکند و بدون هیچ مشکلی میتوانید از آن استفاده کنید و مطابق ریموت اورجینال خودرو عمل میکند.

 

توسط |۱۳۹۹-۶-۲۶ ۰۸:۲۴:۲۲ +۰۴:۳۰شهریور ۱۲ام, ۱۳۹۹|دسته بندی: مقالات|دیدگاه‌ها برای ریموت اورجینال {سریf} – ریموت فیک {سریf} بسته هستند

درباره نویسنده:

خدمات سوئیچ خودرو با KeyEmdad

نگران گم شدن سوئیچ تان نباشید! ما توسط جدیدترین تجهیزات روز دنیا انواع کلید کددار و سوییچ و ریموت را می سازیم. ساخت سوئیچ ، چه سوئیچ اصلی موجود باشد و چه آن را گم کرده باشید

کارهای اخیر

اطلاعات تماس

تهران ، ميدان تجريش ، خيابان مقصود بيك (شهيددربندي) ، شماره 126

Phone: 021-22725897

Mobile: 09123053765

تماس بگیرید
آدرس روی نقشه